Wypadek na budowie Nowy Jork NY Construction Accident
small

KONTAKT


Wypadek na budowie

Długotrwałe urazy powypadkowe na budowie? Zadzwoń do naszego prawnika ds. wypadków budowlanych w Nowym Jorku

Kiedy wypadek ma miejsce na placu budowy, obrażenia i straty pracownika budowlanego mogą być druzgocące i długotrwałe. Rachunki za leczenie, utrata dochodów może być katastrofalna dla ofiary wypadku i jego rodziny. Jeśli doznałeś poważnych obrażeń w wyniku wypadku na placu budowy spowodowanego czyimś zaniedbaniem, skontaktuj się z doświadczonym nowojorskim prawnikiem zajmującym się wypadkami budowlanymi, gdyż ofiary wypadku na budowie potrzebują adwokata.

W Gregory Spektor & Associates dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom uzyskać uczciwe odszkodowanie po wypadku w celu dalszego utrzymania ich rodzin. Nasi nowojorscy prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała mają wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pracowników i osób fizycznych w procesach sądowych dotyczących wypadków budowlanych, a nasz zespół pracuje niestrudzenie, aby zapewnić Ci sprawiedliwość w sądzie lub poza nim.

Jako ofiara wypadku muisz poświęcić czaso na wyzdrowieniu po urazach. Bez adwokata, który zajmie się Twoją sprawą, będziesz zmuszony radzić sobie z narastającymi kosztami leczenia i stresem firm ubezpieczeniowych, które próbują załatwić Twoją sprawę za znacznie mniej, niż jest to warte.

Nasi prawnicy zajmą się Twoją sprawą, abyś Ty mógł skoncentrować się na procesie leczenia.

Jeśli chcesz odzyskać odszkodowanie z powodu wypadku na budowie w Nowym Jorku, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację już dziś:

DZWOŃ TERAZ: 888-797-7735

Nasze wygrane

wygrana 1,850,000
wygrana 1,500,00
wygrana 1,410,000
wygrana 1,000,000