small

KONTAKT


Potknięcie, upadek

Jeśli poślizgniesz się lub potkniesz i doznasz obrażeń na terenie innej osoby, jest to wypadek typu „poślizgnięcie i upadek”. Tego rodzaju sprawy są klasyfikowane w kategorii spraw zwanych roszczeniami odpowiedzialności za lokal.

Poślizgnięcia i upadki są jednymi z najczęstszych wypadków w izbach przyjęć. Według amerykańskiego Biura Pracy i Statystyki upadki, poślizgnięcia i potknięcia stanowią 27% całkowitej liczby wypadków wśród pracowników.

Wypadki te są często spowodowane niebezpiecznymi warunkami, takimi jak postrzępiony dywan, mokre podłogi, słabe oświetlenie itp. Co więcej, poślizgnięcia i upadki mogą również wystąpić z powodu lodu, deszczu, śniegu i podobnych zagrożeń na zewnątrz.

Jeśli doznasz obrażeń w wyniku poślizgnięcia i upadku i myślisz o rozpoczęciu roszczenia prawnego o odszkodowanie, powinieneś rozważyć omówienie szczegółów swojego wypadku z prawnikiem zajmującym się poślizgiem i upadkiem w Gregory Spektor & Associates. Upewnij się, że zrobiłeś to tak szybko, jak to możliwe, ponieważ istnieją limity czasowe, po których dana osoba nie może już wnieść pozwu o uszkodzenie ciała.

Jeśli chcesz odzyskać odszkodowanie z powodu poślizgnięcia i upadku w Nowym Jorku, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację już dziś!

Bezpłatna konsultacja. Jeśli nie możesz przyjść do nas, my przyjdziemy do Ciebie. Dzwoń: 888-797-7735 lub napisz do nas:

Nasze wygrane

wygrana 1,850,000
wygrana 1,500,00
wygrana 1,410,000
wygrana 1,000,000