small
13.08.22
Świadczenia powypadkowe z tytułu No-Fault w NY (3)
System ubezpieczeń "no-fault" w Nowym Jorku jest bardzo korzystny dla jego mieszkańców. Roszczenie z tytułu wypadku samochodowego rozstrzyga się dość szybko bez względu na to, czyja to była wina. Niestety skrócony czas na rozstrzygnięcie dotyczy tylko osób, które nie doznały poważnych obrażeń. więcej»

KONTAKT


HomeBlog › Potknięcie i upadek. Doznałeś obrażeń na czyjejś posesji w NY

Potknięcie i upadek. Doznałeś obrażeń na czyjejś posesji w NY

05.13.2022

Jeśli poślizgniesz się lub potkniesz i doznasz obrażeń na terenie posesji innej osoby, jest to wypadek typu „poślizgnięcie i upadek”. W takiej sytuacji możesz ubiegać się o odszkodowanie za cierpienie i inne straty. Tego rodzaju sprawy są klasyfikowane w kategorii spraw zwanych roszczeniami odpowiedzialności za lokal.

Poślizgnięcia i upadki są jednymi z najczęstszych wypadków w izbach przyjęć. Według amerykańskiego Biura Pracy i Statystyki upadki, poślizgnięcia i potknięcia stanowią 27% całkowitej liczby wypadków wśród pracowników.

Wypadki te są często spowodowane niebezpiecznymi warunkami, takimi jak postrzępiony dywan, mokre podłogi, słabe oświetlenie itp. Co więcej, poślizgnięcia i upadki mogą również wystąpić z powodu lodu, deszczu, śniegu i podobnych zagrożeń na zewnątrz.

Jeśli doznasz obrażeń w wyniku poślizgnięcia i upadku i myślisz o rozpoczęciu roszczenia prawnego o odszkodowanie, powinieneś rozważyć omówienie szczegółów swojego wypadku z prawnikiem zajmującym się poślizgiem i upadkiem w naszej firmie Gregory Spektor & Associates. Upewnij się, że zrobiłeś to tak szybko, jak to możliwe, ponieważ istnieją limity czasowe, po których dana osoba nie może już wnieść pozwu o obrażenia ciała.

Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie z powodu poślizgnięcia i upadku w Nowym Jorku, skontaktuj się z nami po bezpłatną konsultację już dziś. Pamiętaj nie pobieramy opłat, dopóki nie wygramy odszkodowania w Twojej sprawie. Poniżej pełna infomacja kontakowa z naszą firmą - więc zadzwoń lub napisz już dziś.
Nasze wygrane

wygrana 1,850,000
wygrana 1,500,00
wygrana 1,410,000
wygrana 1,000,000