Gregory Spektor, Esq. adwokat wypadkowy new jersey nowy jork

KONTAKT


Gregory Spektor, Esq.

Gregory Spektor, Esq. otrzymał tytuł inżyniera komputerowego na NYU Poly w 1994, a następnie tytuł doktora nauk prawnych w Touro College Jacob D. Fuchsberg Law Center w 2006 roku.

Jest praktykującym adwokatem dopuszczonym do reprezentowania prawnego w stanach Nowy Jork i New Jersey, jak również w Sądach Południowego i Wschodniego Dystryktu USA w Nowym Jorku.

Gregory Spektor, Esq. ma udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu spraw od ich rozpoczęcia do pomyślnego rozwiązania. Jego wiedza ekspercka i poświęcenie dla klientów ułatwiają uzyskanie najbardziej korzystnych ugód lub werdyktów. Gregory Spektor, Esq. prowadził sprawy przed ławą przysięgłych w Sądach Najwyższych hrabstw Kings, Queens, Nassau i Westchester. Jest aktywnym członkiem New York State Bar Association i Queens Bar Association.

Jest przyjazny i wyrozumiały dla swoich klientów, gdyż rozumie w jakiej znaleźli się sytuacji. Jego zaangażowanie w efektywną ocenę każdej sprawy prowadzi do rozwiązywania roszczeń jego klientów szybko i pomyślnie.

Jest natomiast zawziętym prawnikiem i skłonnym do poświęcenia swojego czasu i wytrwałości jeżwli chodzi firmy ubezpieczeniowe, które utrudniają lub nie chcą zrekompensować jego klientom poważnych obrażeń.

Bezpłatna konsultacja. Jeśli nie możesz przyjść do nas, my przyjdziemy do Ciebie. Tel: 888-797-7735

 

Nasze wygrane

wygrana 1,850,000
wygrana 1,500,00
wygrana 1,410,000
wygrana 1,000,000