Adwokat Wypadek w Pracy Nowy Jork Odszkodowanie
small

KONTAKT


Wypadek w pracy

Czy zostałeś ranny w pracy? Zadzwoń do naszych prawników ds. odszkodowań dla pracowników (Workers' Compensation)

Kiedy zdrowie i bezpieczeństwo są zagrożone w naszym miejscu pracy, normalne i zrozumiałe jest poczucie, że Twój świat został wywrócony do góry nogami.

W Gregory Spektor & Associates P.C. wiemy, jakie obciążenia fizyczne, emocjonalne i finansowe mogą powodować urazy związane z pracą.

Nasi prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała dokładają wszelkich starań, aby pomóc ludziom uzyskać korzystną ugodę i umożliwić Ci skoncentrowanie się na powrocie do zdrowia.

Chociaż większość firm i pracodawców robi wszystko, aby zapewnić, że ich środowisko pracy jest bezpieczne dla pracowników, urazy i choroby są nieuniknione.

Przykładowe urazy i obrażenia cała związane z pracą:

  • Wypadki wynikające z nieodpowiednich zabezpieczeń maszyn oraz niebezpiecznych warunków i praktyk w miejscu pracy.
  • Choroby spowodowane zagrożeniami biologicznymi, takimi jak bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty, które zagrażają zdrowiu.
  • Choroby wywołane zagrożeniami chemicznymi, które mają ostry lub długotrwały szkodliwy wpływ na zdrowie.
  • Urazy ergonomiczne wynikające z nieefektywnych i niebezpiecznych stanowisk pracy.
  • Choroby fizyczne spowodowane hałasem, pogodą, promieniowaniem, ciśnieniem, wibracjami, energią, ciepłem, zimnem i elektrycznością.
  • Choroby psychiczne i dobre samopoczucie wynikające ze stresu, przepracowania, znęcania się i przemocy.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich miał wypadek lub doznał urazu w pracy, skonsultuj się z prawnikiem ds. obrażeń ciała z Gregory Spektor & Associates P.C.

Mamy doświadczenie w ocenie i przeglądzie przypadków obrażeń związanych z pracą i upewnimy się, że otrzymasz odszkodowanie, na które zasługujesz.

Jeśli chcesz odzyskać odszkodowanie z powodu wypadku w pracy w Nowym Jorku, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację już dziś:

DZWOŃ TERAZ: 888-797-7735

Nasze wygrane

wygrana 1,850,000
wygrana 1,500,00
wygrana 1,410,000
wygrana 1,000,000